В рамках проекту «Соціально-психологічна робота з дітьми та молоддю-інвалідами та членами їх родин», який реалізує БФ «Захист» у партнерстві з Херсонським Центром молодіжних ініціатив «Тотем» за підтримки фонду Стефанія Баторія, передана благодійна допомога Херсонській міській організації інвалідів і сиріт «Віра і надія» у вигляді двох швецьких стінок та п’яти спортивних матів для облаштування масажно-тренажерного кабінету для інвалідів.
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)