Про нас

 

Наша місія: згуртовуємо громаду задля позитивних змін, надаючи підтримку громадськими ініціативам та розвиваючи системну філантропію.

Стратегія
Правління
Наглядова рада

Фонд створений 13 березня 2003 року групою активістів неурядових організацій та представників місцевого бізнесу, які сповідують принципи соціальної відповідальності. За 20 років діяльності Фонд здійснив чимало важливих гуманітарних і соціальних проєктів, завжди реагуючі на гострі потреби громади та виклики, які постають перед нею, будь то COVID, чи війна.

З перших днів війни працюємо за програмою «Рятуймо разом! Херсон» – надання прямої фінансової допомоги родинам з дітьми як звільнених, так і окупованих громад області; медичного обладнання та медпрепаратів – лікарням;  комп’ютерної, мультимедійної і іншої техніки – пограбованим окупантами освітнім закладам

Команда
Ресурси

Загалом основні два напрямки, за якими працює Фонд – 1) системна філантропія: вирішення проблем соціально незахищених груп населення через допомогу соціальним закладам, медичним і освітнім закладам, які потерпають від браку державного фінансування; 2) підтримка розвитку громадянського суспільства через проведення інформаційних і навчальних заходів для неурядових організацій, участь у демократичних процесах, проведення адвокаційних кампаній.

 

Фонд незалежний у прийнятті рішень від  жодної з партій, окремого бізнесу, або олігархів, від влади.

Основні принципи, за якими діє Фонд – прозорість, підзвітність, публічність.

У 2022 році за результатами Всеукраїнського рейтингу «Компас благодійності України» Фонд отримав найвищу оцінку – 5 зірок

Членство