З метою дальшого розвитку благодійної діяльності, зокрема щодо сприяння соціальному захисту дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підтримці багатодітних сімей, інших категорій соціально незахищених верств населення, та відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:
1. Утворити Національну раду з питань благодійництва «Зігрій любов’ю дитину» (далі – Національна рада) як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.
2. Визначити, що Національна рада утворюється у складі голови, заступника голови та членів Національної ради. Голова, його заступник та члени Національної ради беруть участь в її роботі на громадських засадах. Персональний склад Національної ради затверджується Президентом України.
3. Призначити головою Національної ради з питань благодійництва «Зігрій любов’ю дитину» Ющенко Віталіну Вікторівну.
Голові Національної ради подати у місячний строк пропозиції щодо персонального складу Національної ради.
4. Національній раді опрацювати питання щодо створення в установленому порядку благодійного фонду «Зігрій любов’ю дитину».
5. Затвердити Положення про Національну раду з питань благодійництва «Зігрій любов’ю дитину» (додається).
Президент України Віктор Ющенко
19 грудня 2007 року