Благодійність

Чер 12, 2008

5 червня, у велике свято – Вознесіння Господнє завершена добра, божа справа: відкрито та освячено другий павільйон-манеж в обласному будинку дитини. Перший павільйон-манеж побудовано фондом «Захист» у 2007 році до Міжнародного дня дітей на кошти, зібрані від проведення благодійного балу.

Ініціатором став міський Клуб філантропів.

Проект проведення благодійного балу, як в цілому й будівництво стало можливим завдяки активній підтримці засобів масової інформації, зокрема газеті «Булава». Але одного павільйону для вихованців було недостатньо, тому фонд «Захист» взяв на себе зобов’язання побудувати ще один. Ініціативу підтримав обласний осередок Українського реєстрового козацтва.

Протягом року фонд проводив роботу по збору пожертв від херсонців. Пересічні громадяни надсилали на рахунок фонду кошти, при чому це були й мешканці інших громад України (наприклад Скорнякова Є.В. з Дніпропетровську щомісяця надсилала на рахунок фонду від 10 до 120 гривень.), керівники ряду підприємств надали пожертви будівельними матеріалами, керівництво філії одного з комерційних банків організувало у своїх відділеннях збір пожертв серед клієнтів у спеціальні скриньки, благодійну пожертву надала й американська організація «Blanket Buddies», керівниця якої Шила Прайс днями перебувала в Херсоні.

Вартість будівництва цієї споруди склала майже 24 тисячі гривень. При чому козаки обласного осередку Українського реєстрового козацтва на волонтерських засадах виконали всі будівельні роботи на суму 9833 грн. Будівельниками – волонтерами були херсонські козаки: Красний Олександр Михайлович, Лук’янченко Максим Аскольдович, Максимов Сергій Миколайович, Недолуженко Леонід Петрович, Доскочинський Руслан Зінов’євич, Кривоніс Валентин Володимирович.

До відкриття павільйону учні загальноосвітньої школи №1 члени Клубу «Дай руку підліток» (кер. Биченко Лілія Леонідівна) провели після завершення будівництва суботник з благоустрою території.

Таким чином фонду вдалося через виконання цього проекту залучити до благодійності багато небайдужих херсонців. Всього на будівництво двох павільйонів громадяни пожертвували більш як 42 тисячі гривень, підтримавши дітей-сиріт.

Фонд «Захист», проводячи цілеспрямовану роботу по розвитку філантропії в громаді, виконав дане громаді слово та здійснив проект. Тепер самі маленькі соціально незахищені херсонці – дітки-сироти та дітки, позбавлені батьківського піклування, яких скривдила не доля, а дорослі, мають можливості більше бути на повітрі та нормально розвиватися.

Тепер у планах Фонду – розробити план парку та восени залучити всіх небайдужих до створення паркової зони у будинку дитини.

Газета «Булава», №24, 12 червня 2008 р.

Наші останні новини