ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Бер 6, 2009

на проведення оцінки програмової діяльності та організаційного розвитку Херсонського обласного благодійного фонду «Захист»

Загальні  відомості

Херсонський обласний благодійний фонд «Захист», зареєстрований Херсонським обласним управлінням юстиції 13 березня 2003 року (свідоцтво №60), є недержавною неприбутковою організацією (включений до переліку неприбуткових організацій в м. Херсоні 25.03.2003р. код 0005). Діяльність Фонду  як місцевої благодійної організації поширюється на територію міста Херсона і Херсонської області.

Головною метою Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства, надання благодійної допомоги знедоленим верствам населення, тим фізичним і юридичним особам, які найбільше її потребують. Основною цільовою групою, на яку поширюється діяльність Фонду є діти.

БФ «Захист» розпочав процес стратегічного планування своєї діяльності на найближчі три роки. В межах цього процесу заплановано проведення зовнішньої оцінки програмової діяльності та організаційного розвитку Фонду. З метою відбору надавача послуг з проведення такої оцінки оголошується тендер.

Предмет тендеру

Послуги з проведення оцінки рівня організаційного розвитку та результативності програмової діяльності благодійної організації

Мета оцінки

• визначення рівня організаційного розвитку Благодійного фонду «Захист» з точки зору організаційної сили та спроможностей;
• вимір результатів програмової діяльності Фонду та співставлення їх із завданнями, які має виконувати ця програма;
• надання рекомендацій щодо запровадження змін в організаційній діяльності Фонду.

Результати оцінки мають слугувати відправною точкою у процесі стратегічного планування діяльності Фонду на 2010-2012 роки.

Питання для оцінки

1. Яким на сьогодні є реальний рівень організаційного розвитку Фонду в цілому?
2. Наскільки внутрішня система менеджменту, керівництва Фонду відповідає принципам ефективної роботи? Яких змін вона потребує?
3. Наскільки система управління фінансами відповідає загальноприйнятим стандартам? Яких змін вона потребує? Яка в цілому фінансова життєздатність Фонду?
4. Наскільки програмова діяльність Фонду відповідає потребам громади міста Херсона?
5. Які на сьогодні є результати програмової діяльності Фонду? Чи забезпечують ці результати виконання поставлених завдань?
6. Що необхідно змінити в програмовій діяльності Фонду для того, щоб вона відповідала принципам діяльності фонду громади?

Обсяг робіт

Оцінщик має провести виконати протягом березня-квітня 2009 року  такий обсяг робіт:
• зібрати та проаналізувати дані;
• підготувати у друкованій формі звіт за результатами оцінки обсягом не менше 20 сторінок (без додатків). Мова звіту – українська;
• провести презентацію результатів оцінки для правління Фонду.

Вимоги до учасників тендеру:

• бути фізичною особою-підприємцем або юридичною особою;
• мати досвід проведення аналогічних оцінок
• надати вчасно та в повному обсязі тендерну документацію

Для участі у тендері необхідно надіслати електронною поштою такий перелік тендерної документації:
1) лист з висловленням намірів надати послуги з оцінки
2) детальне резюме (для фізичних осіб) або детальний опис досвіду (для юридичних осіб)
3) опис методології проведення оцінки
4) список проведених протягом 2005-2008 років оцінок та їх замовників
5) бюджет  проведення оцінки (в гривнях)

Зазначений перелік документів має надійти на електронну адресу Фонду (contact@public.kherson.ua) не пізніше 16.00 (за київським часом) 16 березня 2009 року.

Наші останні новини