2 березня 2010 року фонд громади міста Херсон «Захист» провів прес-конференцію «Відродити «голос міста»».

Бер 2, 2010

На більшості фото та листівок із зображенням історичного Херсона вже традиційно присутня будівля обласного художнього музею ім. Шовкуненка, у минулому – першої Міської думи. Ця історична споруда дійсно стала символом міста. А її башта з годинником є ще й його «голосом». На жаль, вже більше року Херсон «мовчить» – зношене обладнання «курантів» не підлягає ремонту, а музей як бюджетна установа не в змозі впоратися з цією проблемою.

Але це під силу самим городянам. Так вирішила громадська організація «Молодіжний центр регіонального розвитку», яка подала фонду «Захист» проект на конкурс міні-грантів на підтримку місцевих ініціатив.

Так фонд  та молодіжна громадська організація, об’єднавши зусилля, взялися повернути «голос» місту.

Тож на прес-конференції було оголошено про початок збору благодійних пожертв від місцевого бізнесу та городян. Всього на поновлення бою годинника на башті потрібно сім тисяч гривень. Благодійні пожертви можна зробити на спеціально відкритий для накопичення коштів рахунок ХОБФ «Захист»: п/р 2600202014298, код  26347439 в ХФ ВАТ «Кредобанк», МФО  352413 з позначкою «на «голос міста», або вкинути пожертву у скриньки, які є у всіх відділеннях «Кредобанка» та у художньому музеї ім.Шовкуненка.

Городяни, зробіть свій внесок у відновлення «голоса міста»!

Голова фонду громади міста Херсон                Лариса Польська

Наші останні новини