За міні-грантом, наданим фондом громади м.Херсон “Захист”, поновлено клумбу на улубленій херсонцями вулиці Суворова перед планетарієм. Проект виконала ініціативна група цього унікального дитячого просвітиницького закладу, якому у травні виповнюється 50 років!
До речі, це єдиний планетарій на півдні України, який збережено саме зусиллями дружнього колективу.
Будівельні роботи виконали професіонали, а ось впорядкувати клумбу, висадити рослини до ювілею закладу допомагали саме діти, які із задоволенням відвідують зірковий зал та хочуть, щоб біля планетарію було красиво, й в цілому місто стало гарнішим.
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)