ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ГРАНТІВ

Вер 28, 2011

Фонд розвитку громади  м.Херсон «Захист» (Благодійний фонд «Захист»)  до Всесвітнього дня дитини та Дня спільних дій в інтересах дітей в Україні оголошує конкурс на здобуття грантів для громадських та благодійних організацій, ініціативних груп громадян міста Херсона.

Назва конкурсу: «Місто, дружнє до дітей»

Донори, благодійники конкурсу:  БФ «Захист»

Мета конкурсу:

Підтримка ініціатив, спрямованих на роботу з дітьми, позбавленими батьківського піклування, розширення спектру соціальних послуг для дітей соціально незахищених категорій, розвиток соціально-виховної роботи з дітьми  та підлітками, розвиток благодійності в громаді

Учасники конкурсу:

 • громадські та благодійні організації, що зареєстровані та діють на території міста Херсон, мають статус неприбуткових;
 • ініціативні неформалізовані групи громадян, що проживають в місті Херсоні.

Політичні партії, релігійні організації не можуть брати участь у конкурсі.

Умови конкурсу

Пріоритети конкурсу:

 • Благодійні  акції на користь дітей, направлені на вирішення проблем дитячих соціальних закладів міста
 • Громадські ініціативи, спрямовані на розвиток соціально-виховної роботи з дітьми та підлітками, просвітницької роботи із захисту прав дітей
 • Громадські ініціативи, спрямовані розширення спектру соціальних послуг для дітей

Заохочуються ініціативи широких партнерств (громадська, благодійна організація + будинковий, квартальний комітети + заклади освіти + батьки і т.п.).

Проектні пропозиції мають бути направлені на вирішення соціально значущих проблем, орієнтовані на отримання конкретних результатів та на стимулювання участі громадян у допомозі дітям з соціально незахищених верств населення.

Бюджет проектної пропозиції має бути реалістичним. Необхідно передбачати до фінансування реалізації проекту з інших джерел: чи то у вигляді коштів, чи у формі волонтерської роботи, безоплатного надання послуг, робіт тощо.

Перевага надаватиметься проектним пропозиціям, що містять чітко сформульовані проблему, на вирішення якої спрямовано заходи, мету, завдання та перелік заходів, очікуванні результати та індикатори їх виміру, передбачають залучення громадян.

Проектні пропозиції, що не відповідатимуть цим критеріям, не будуть підтримані та профінансовані.

Реалізація проектів має розпочатися не раніше 20 жовтня 2011 року та завершитися не пізніше 30 листопада 2011 року.

Розмір гранту:

 • мінімальний розмір гранту, що може запитуватися – 500 грн
 • максимальний розмір гранту, що може запитуватися – 1000 грн

Останній термін подання проектних пропозицій: 17 жовтня 2011 року до 17.00. Проектні пропозиції, що надійдуть після цього терміну, не розглядатимуться і не будуть братися до уваги.

Оголошення результатів конкурсу: 19 жовтня 2011 року

Загальні умови участі у конкурсі:

 • Проектна пропозиція разом з бюджетом мають надійти у друкованому вигляді (1 примірник) поштою або кур’єром (безпосередньо доставлені в офіс) на адресу Фонду «Захист»: вул.Комунарів,20, м.Херсон, 73000.

Для участі у конкурсі необхідно подати такий пакет документів:

Для громадських, благодійних організацій: 1) заповнену проектну пропозицію за встановленою формою, підписаною керівником проекту і керівником організації, 2) бюджет за встановленою формою, 3) копію свідоцтва про державну реєстрацію, 4) копію довідки форми 4-ОПП про взяття на облік в податковій інспекції, 5) листи підтримки від інших громадських, благодійних організацій, представників цільових груп проекту.

Для ініціативних груп громадян: 1) заповнену проектну пропозицію за встановленою формою, підписаною керівником проекту і усіма членами ініціативної групи, 2) бюджет за встановленою формою, 3) протокол установчих зборів про створення ініціативної групи, 4) список усіх членів ініціативної групи із зазначенням їх прізвища, імені, по батькові, домашньої адреси, контактного телефону та\або адреси електронної пошти; 5) листи підтримки від інших громадських, благодійних організацій, інших установ та організацій.

 • Подані на конкурс матеріали не повертаються й не рецензуються.
 • Про результати конкурсу буде повідомлене листом.
 • Остаточне рішення щодо проекту перегляду не підлягає.
 • Причини відмови в підтримці проекту не повідомляються.
 • Фонд офіційно підтверджує факт отримання проектної пропозиції листом, який надсилається учасникам після реєстрації проектної пропозиції
 • Проектні форми можна отримати звичайною поштою, попередньо надіславши запит за адресою, що вказана нижче, та на веб-сторінці Фонду «Захист» (www.zahyst.ks.ua), або скачати з цього веб-ресурсу

За додатковими роз’ясненнями та консультаціями звертатись за телефоном в Херсоні 42-39-22, або електронною поштою fund@zahyst.ks.ua , polskal@ukr.net

[stextbox id=”download” big=”true”]проектна заявка[/stextbox]

Наші останні новини