В ХЕРСОНІ УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО БЛАГОДІЙНУ АКЦІЇЮ «ДОПОМОЖИ ВРЯТУВАТИ ДИТИНУ!»

Лют 15, 2012

Другий рік поспіль колектив Херсонського обласного художнього музею ім. О.О.Шовкуненка разом з обласним благодійним фондом “Захист” проводить акцію «Допоможи врятувати дитину!» зі збору благодійних пожертв для допомоги дітям, які лікуються в обласній дитячій лікарні з діагнозом “лейкоз”. Цього разу акція тривала з 18 листопада 2011 р. до 15 лютого 2012 р.

Музей є осередком культурного життя Херсонщини, тож акція мала поєднати прекрасне із корисним: знайомлячи глядачів з мистецтвом, пробудити в них бажання допомогти тим, для кого це мистецтво є недосяжним з-за тяжкої хвороби.

Всі виставки проводилися в цей час  в Художньому музеї в рамках акції:  виставка Юрика Степаняна «Скульптура та графіка», «М.К. Скадовський. До 165-річчя від дня народження», «Новорічна казка» (димківська іграшка та живопис з колекції музею), «Мандрівка містами світу» (живопис, скульптура), виставка малюнків самих маленьких пацієнтів гематологічного відділення Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні «Дай мені розуму, сили і терпіння». Тож всі автори ставали безпосередніми учасниками благодійної акції та її популяризаторами в місті.

Глядачі ж, потрапляючи на ці виставки, мали можливість  покласти посильні пожертви в скриньки, розташовані в залах музею.

Першого ж дня на рахунок фонду «Захист» надійшла цільова благодійна пожертва на суму 1000 грн. від  ТОВ «Кайсар, ЛТД», що одразу додало ноту оптимізму ініціаторам акції. А сьогодні, 15 лютого, скриньки було прилюдно розпломбовано представниками лікарні, працівниками музею, благодійного фонду “Захист” та відвідувачами. В результаті підрахунку зібраних коштів встановлена сума – 8 486 грн. Нагадаймо, що у першій акції у 2011 р. сума пожертв склала 7 373 грн. та була витрачена на придбання дефіцитніх ліків для тяжко хворих дітей, про що було повідомлено громаду Херсона через засоби масової інформації.

Про цільове використання коштів, зібраних цього разу, БФ “Захист” обов’язково незабаром знов звітується перед благодійниками.

Дякуємо всім небайдужим херсонцям !

Бабій Наталія – координатор проекту, менеджер ХОБФ “Захист”

Наші останні новини