АКЦІЯ “ЗДАЙ КРОВ- ВРЯТУЙ ЖИТТЯ!” ЗАВЕРШЕНА

Бер 4, 2012

Завершилася акція Херсонського обласного благодійного фонду “Захист” та студентського волонтерського руху «Власний вибір» при ХДУ під девізом “Здай кров – врятуй життя!” із залучення донорів крові на допомогу дітям, які проходять лікування в гематологічному відділенні Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні з діагнозом «лейкоз». 

Протягом чотирьох днів 79 студентів стали добровільними донорами! Насправді бажаючих було значно більше: після проведеної у обласному Центрі крові перевірки частині студентів за показниками аналізів було відмовлено, а багатьом бажаючим ще не виповнилося 18 років. Бачили б ви, з яким напором та навіть сльозами вони благали медиків зробити виключення, адже їм не вистачало до 18-ти один- два місяці! 

Акцію завершено, але не завершено програму благодійного фонду “Захист” по відродженню традицій донорства на Херсонщині. Наразі друкуються налепки, які будуть наклеєні у людних місцях та у херсонському міському транспорті та матимуть за мету залучити до рятування не тільки дітей, але всіх, кому конче потрібна донорська кров.

Приєднуйтеся й ви! За телефоном обласного Центру крові 42-03-72 можна отримати консультацію та визначити день особистої благодійної акції.

Лариса Польська 

Наші останні новини