08.10.13 р. о 12.55 в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова відбудеться презентація благодійної виставки-інсталяції інтер’єрних ляльок «Люба моя Україно, ти – натхнення моє!» херсонської майстрині Ірини Сергеєвої, члена фонду громади Херсона «Захист». Благодійна виставка спрямована на підтримку проекту «Створення місіонерського театру дітей інвалідів». Запрошуємо усіх зацікавлених та небайдужих відвідати презентацію.
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)