Старт проекту «Моє здоров’я – в моїх руках»

Гру 23, 2013

1532108_413991588733576_824573782_o

Збереження репродуктивного здоров’я населення в Україні сьогодні виходять за рамки суто медичної проблематики і стає загальнодержавною проблемою, особливо з урахуванням невтішної демографічної ситуації. Особл ивої уваги потребують дівчата-підлітки через те, що стан репродуктивного здоров’я майбутньої матері формується в дитячому і, що особливо важливо, – в підлітковому віці. 

Саме на роботу з дівчатами націлений проект Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова “Моє здоров’я — в мої руках”, з яким вона стала переможцем 13 раунду Конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевою громадою «Бібліотеки і охорона здоров’я» у межах програми «Бібліоміст». Офіційним партнером бібліотеки у здійснені проекту став фонд громади Херсона «Захист». Проект триватиме з грудня 2013 року по березень 2014 року. Бібліотека отримає цілий комплекс мультимедійного обладнання, яке допоможе підняти на вищий щабель діяльність книгозбірні з популяризації здорового способу життя і поширення знань про збереження здоров’я в громаді. У бібліотеці діятиме інформаційний майданчик з питань охорони здоров’я жінок з доступом до Інтернет-ресурсів, лінією он-лайн-консультування, відкритий для всієї громади.

news_2013-12-23_001_003

Днями у книгозбірні розпочав роботу дівочий клуб «Камея» для учениць Херсонського ліцею Херсонської обласної ради. Це дівчата з сільських районів Херсонської області, які почали самостійне життя, адже знаходження у ліцеї – цілодобове. Впродовж трьох місяців на них чекають зустрічі з медиками і психологами, вони будуть учасницями тренінгів з ІТ-технологій, практичних занять у недільній школі здоров’я, оволодіють навичками фотозйомки, пілатесу та основ самооборони. Ще у планах клубу багато справ, які можуть зацікавити молодь і привернути увагу громади до проблем збереження жіночого здоров’я – флеш-моб, виготовлення і поширення соціальної реклами, організація фотовиставки тощо.

20 грудня у бібліотеці відбулося перше засідання клубу. Наступна зустріч відбудеться уже у січні після зимових канікул.

Наші останні новини