Фонд “Захист” надає консультативні послуги з інституційного розвитку громадським організаціям та благодійним фондам. 12.08.14 р. фахівцями фонду надано консультацію громадській організації “Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей “Сонячні діти Херсонщини”. Обговорювалися питання побудови команди, взаємодії з владою та інформаційної роботи. На минулому тижні проведено консультацію для керівника представництва в Херсоні фонда “The Ukrainian Navy Renewal Foundation” Олексія Сергеєва з приводу вимог законодавства до діяльності благодійних організацій .
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)