Грант для спільного українсько – німецького проекту в рамках програми “Європейці за мир” ( активно до 15.10.2014 )

Сер 13, 2014

Фонд “Пам’ять, Відповідальність та Майбутнє” (EVZ) починає нову спеціальну програму: в програмі “Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді” в рамках програми ЄВРОПЕЙЦІ ЗА МИР (EUROPEANS FOR PEACE) Фонд EVZ надає грант в 2014 році за підтримки Міністерства зовнішніх справ Німеччини на проект обміну між молодими людьми Німеччини та України.

З заявкою на грант  можуть звертатись організації, що працюють з учнями та молодими людьми, університети та об’єднання студентів, спортивні організації чи культурні ініціативи з України та Німеччини.

Зустрічі молоді мають відбутися до кінця цього року в Німеччині та (або) в Україні. Під час зустрічі в рамках конкретного проекту має бути зроблено можливим спільне опрацювання тем з спектру політичної освіти, освіти про права людини, німецько-українських відносин, порозуміння між народами, або з інших подібних актуальних тем. В контексті цих тематичних спектрів можуть бути також підтримані проекти з мистецькою та медіальною складовою, наприклад театральні проекти, фільми або інтернет-сторінки. Програма обміну направлена на молодь, на молодих дорослих у віці 12-30 років.

Деталі на сайті: http://www.europeans-for-peace.de/en/about-us/funding-programme

Наші останні новини