Парламент підтримав скасування податку на благодійність

Сер 13, 2014

Нардепи підтримали законопроект передбачає скасування податків для благодійної допомоги, що надається учасникам бойових дій на сході. 

Народні депутати в першому читанні ухвалили ініційований Президентом України законопроект № 455а Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги
Відповідне рішення підтримав 281 парламентарій при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроектом передбачається внести зміни до Податкового кодексу та звільнити від оподаткування благодійну допомогу, яка надається учасникам бойових дій, на час проведення антитерористичної операції.
При цьому благодійну допомогу у вигляді касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів, технічних засобів спостереження, лікарських засобів і медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення для учасників бойових дій, також пропонується звільнити від податку на доходи фізичних осіб. 
Також законопроектом пропонується у період проведення антитерористичної операції і після її завершення не включати до загального оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб суми коштів, отриманих благодійниками на банківські рахунки для надання допомоги учасникам АТО. 
Нагадаємо, Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект №4455а Про скасування податку на благодійність на час АТО 11 серпня.

Наші останні новини