24 серпня 2014 року з 17.00 год біля магазину “Парус” в Херсоні на вул. Суворова – неординарний захід: “Танцювальний джем” (битва хореографів), який за вже за традицією проводить молодіжний проект “Недитячі забавки” (координатор Ольга Кольцова) у партнерстві з танцювальною родиною “Чу-style dance company” і студією сучасного танцю “Insight” за підтримки Фонду громади Херсона “Захист”. Як завжди у заходах “Недитячих забавок” обов’язково є благодійна складова – у цьому році це збір благодійних пожертв на проект фонду “Захист” – “Допоможи врятувати дитину”. Нагадуємо, що проект націлений на збір коштів на дефіцитні ліки для онкохворих дітей-пациєнтів гематологічного відділення херсонської обласної дитячої лікарні. Вже четвертий рік Фонд разом з колективом Херсонського обласного художнього музею ім.О.О.Шовкуненка здійснює цей проект. Тож у вас є можливість зробити пожертву у скриньки, розміщені у музеї, та стати учасником, глядачем та благодійником на вуличному “Танцювальному джемі”.
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)