Третій регіональний тренінг-семінар для молодих лідерів з України

Вер 7, 2014

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 9 – 11 грудня 2014 року у м. Одеса 3-ий регіональний тренінг-семінар для молодих лідерів.

Семінар є прекрасною можливістю для зустрічей та спілкування з міжнародними та українськими політиками, експертами, депутатами місцевих рад, членами Делегації України до Конгресу місцевих та регіональних влад.


Мета семінару – обмін думками та досвідом у розвитку місцевої демократії в Україні та допомога молодим політичним лідерам України в ознайомленні з подібною практикою в країнах Європи, підвищення обізнаності молодих лідерів України з питань Європейської Хартіії про місцеве самоврядування, її виконання в Україні та інших крїнах Європи, та ознайомлення із загальними принципами місцевої та регіональноі демократії.

До участі у відборі на конкурсній основі запрошуються соціально та політично активні чоловіки та жінки віком до 35 років з Одеської, Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської областей, які представляють такі цільові групи:

– лідери громадських організацій або професійних асоціацій;

– нещодавно обрані на посаду депутата місцевої ради, а також міського, сільського, селищного голови або ті, хто нещодавно брали участь у виборах з метою здобути таку посаду;
– представники місцевих осередків політичних партій України;

– неформальні лідери: блогери, журналісти, представники громадянського суспільства;

– представники активних громадських груп.

Організатори надаватимуть перевагу насамперед учасникам, які до цього моменту не брали участь у подібних програмах навчання та/або стажування в Україні чи за кордоном. Знання англійської мови для участі у семінарі є бажаним, проте не обов’язковим критерієм для відбору.

Для участі у семінарі необхідно заповнити аплікаційну форму (додати фотографію) та надіслати її до 14 листопада 2014 року на електронну адресу viktoriia.tereshchenko@coe.int. Остаточний відбір учасників, а також короткі інтерв’ю (у скайпі або по телефону) з кандидатами відбудуться до 21 листопада 2014 року. Обраним кандидатам буде надана більш детальна інформація щодо участі у семінарі.

Джерело: Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи

Додатки: анкета (Training Seminar_Odessa_Application Form_UKR.docx, 82 Kb )    

Наші останні новини