Фонд “Захист” як оператор благодійної допомоги по Херсонський області розпочинає на Українській біржі благодійностІ новий проект. Він готувався досить тривалий час: вивчалися потреби, можливі постачальники, вивчалися спроможності організації “Сонячні діти Херсонщини”… Фонд дає старт цьому проекту та запрошує і вас підтримати маленьких “сонечок” ! Це можна зробити онлайн за посиланням
https://ubb.org.ua/uk/project/1363/
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)