Конкурс малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні»

Чер 16, 2015

Скриншот 2015-06-16 13.41.32

БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує Конкурс проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Херсонській області. Конкурс проводиться в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює  ГО Центр “Жіночі перспективи”. 

Мета конкурсу підтримати ініціативи місцевих ОГС та новостворених ініціативних груп, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

До конкурсу запрошуються:

 • Новостворені громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006), зареєстровані не раніше 2014 року.
 • Місцеві ініціативні групи[1].
 • Громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006) з населених пунктів до 100 тис. населення.

Проектні заявки не приймаються від релігійних організацій, політичних партій та їх місцевих осередків, профспілкових організацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, комунальних установ та підприємств, фізичних осіб, комерційних організацій.

Не можуть бути учасниками конкурсу і отримувачами грантів громадські та благодійні організації, що:

 • знаходяться в стані ліквідації;
 • докладали будь-яких зусиль або вчиняли дії для впливу на членів Оціночного комітету чи організатора, адміністратора конкурсу з метою незаконного прийняття рішення на їхню користь.

Проектні пропозиції можуть бути підтримані, якщо вони відповідають одному або декільком із зазначених тематичних пріоритетів:

 • Захист та просування прав людини;
 • Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;
 • Протидія корупції;
 • Громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем;
 • Допомога (окрім благодійної або гуманітарної) внутрішньо переміщеним особам з Криму, Донецької та Луганської областей.

Діяльність, яка може бути підтримана в межах цього Кoнкурсу:

 • організація публічних заходів (громадські слухання, публічні обговорення, збори за місцем проживання, круглі столи, тренінги, конференції і т.п.);
 • публікація і розповсюдження інформаційних матеріалів, друкованих та електронних видань, брошур та інш.;
 • інформаційні кампанії, якщо вони є елементом ширшої діяльності. [2]

Цей перелік не є вичерпним.

Мінімальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група – 45 000 грн.

Максимальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група –  90 000 грн.

Сума очікуваного гранту від БО «Фонд громади міста Херсон «Захист»повинна становити не більше 90% всіх необхідних витрат, передбачених бюджетом проекту. Решта 10% витрат організація чи ініціативна група повинна профінансувати за рахунок коштів, залучених з інших джерел, або надання безоплатних робіт чи послуг.

Термін подачі проектної пропозиції: 15 липня 2015 року (23:59 год).

Аплікаційна форма тут

Додаток 1 (Бюджет проекту) тут

Проектну заявку з додатком 1 (Бюджет проекту) потрібно надіслати на електронну пошту: nudgadaria@gmail.com зазначивши у темі листа: «Проектна пропозиція на участь у грантовому конкурсі». Та надіслати повний пакет документів в роздрукованому вигляді в 1 екземплярі за адресою: вул. Комунарів 20, м. Херсон 73000.

Термін реалізації проекту:  до 6 місяців, починаючи з 1 вересня  2015 року.

Представники організації та ініціативних груп, які зацікавлені у подачі проектних пропозицій   можуть звертатися до Менеджера конкурсу за додатковою інформацією або запитаннями з метою уточнення умов конкурсу, процедури подачі проектних пропозицій.

Свої запитання можна надсилати на електронну пошту: nudgadaria@gmail.com – до 05 липня 2015 року.  Усі питання та відповіді будуть оприлюднені на веб-сайті організації.

Менеджер проекту – Нудьга Дар’я (+380954048289)

[1] ініціативна група – не менше п’яти осіб, які об’єднані спільною суспіль-корисною метою та діяльністю, яка не передбачає отримання та розподілу прибутку. Ініціативні групи мають подаватися на конкурс у партнерстві з громадським об’єднанням чи благодійною організацією (код неприбутковості 005 та 006) для адміністрування проекту.

[2] Створення веб-ресурсів (сайтів, сторінок) необхідно обґрунтувати.

Наші останні новини