19.06.15 у Фонді відбулася зустріч з одинадцятьма представниками інститутів громадянського суспільства Львівщини: “Молодь за зміни”, “Молодь Яворівщини”, “Товариський клуб”, “Фундація регіональних ініціатив”, “Центр просвітництва та розвитку людини”, ОСН “Бібічи”. Надано півторагодинну консультацію з організаційного розвитку: роль стратегчного планування, фандрейзінгового та медіа-планів, принципів демократичного врядування, взаємодії з владою та партнерськими НУО, розробки внутрішніх правил та процедур.
Бажаємо успіху нашим новим львівським друзям!