Саме такій темі було присвячено тренінг, який проведено тренером Фонду громади Херсона “Захист” Дар’єю Нудьгою у м.Цюрупинськ для молодіжний ініціативних груп, під час якого старшокласники навчальних закладів міста отримали знання і вміння бути соціально активними, корисними у своїй громаді. Це можливо тільки у командній роботі. Набуті знання і вміння стануть молодим активістам у пригоді в найближчий час, бо розпочинається конкурс молодіжних проектів «Твоя ініціатива» в руслі програми «Банк молодіжних ідей».
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)