ДОПОМОЖИ ВРЯТУВАТИ ДИТИНУ!

Січ 16, 2016

До 15 лютого триває щорічна акція “Допоможи врятувати дитину!”, ініціатором якої є колектив Херсонського обласного художнього музею і яку традиційно підтримує Фонд громади Херсона “Захист”. Щороку в музеї встановлюється благодійна скринька Фонду, до якої херсонці під час перегляду надзвичайно цікавих художніх експозицій, які супроводжують акцію, можуть зробити благодійні внески на допомогу онкохворим діткам-пацієнтам гематологічного відділення обласної дитячої лікарні. Скринька розпломбовується публічно під час закриття акції. Щороку нам вдається зібрати більш як 10 тисяч гривень, на які ми безготівковим рахунком закуповуємо препарати, які не передбачені у бюджеті лікарні, або яких конче не вистачає хворим діткам. Саме такі препарати ми передаємо для лікування хворих дітей. Допомагає нам знайти в Україні ці препарати фармафірма “Медпрепарати”, яка щороку відпускає їх Фонду без торгівельної надбавки. Тож на зібрані кошти ми можемо придбати більше, аніж у роздрібній торгівлі.

Відвідайте музей, отримайте справжнє естетичне задоволення та підтримайте родини хворих дітей, адже їх витрати на лікування онкології – захмарні. Кожна ваша гривня – це шанс на допомогу у врятуванні онкохворих малюків!

Ви можете надати допомогу й онлайн через використання кнопки “пожертвувати” на сайті фонду “Захист” за посиланням http://zahyst.ks.ua/ Не забудьте тільки вказати – “онкохворим дітям”.

12512074_1016801825047206_2021404761_n

Наші останні новини