24 березня досвідчений експерт, менеджер Фонду громади Херсона “Захист” Максим Єлігулашвілі провів вебінар “Ефективні методи роботи в суспільстві: застосування арт-підходів до діалогу (Україна – без конфліктів)”, учасниками якого стали більш як 20 представників організацій громадянського суспільства з різних куточків України. Іноваційність підходів до діалогу – родзинка вебінару. Свідченням зацікавленості учасників є більш як дві години інтенсивного спілкування та запитання учасників, які продовжують надходити ще й сьогодні! Дякуємо Isar Ednannia за технічну підтримку та надану платформу для проведення вебінару !
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)