Проведення дослідження – дуже серйозна, кропітка і нелегка справа. Проте дуже потрібна, щоб чітко розуміти стан справ у своїй громаді, на його основі розробляти стратегію роботи, мати базу для вибудовування діалогу з бізнесом та владою, почути , чого хоче громада, й що ми разом можемо змінити у нашому Домі. Ми дуже вдячні Київському Міжнародному Інститут соціології, який погодився допомогти фондам громад у цій складній роботі, й фахівці виконають обробку анкет та їх аналіз. Одночасно опитування проводиться Фондами громад 24-х міст України, тож за результатами матимемо не тільки думку херсонців про наше місто, але й зможемо порівняти, як Херсон виглядає на фоні інших міст , де відбуватимуться опитування.
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)