Онлайн систему відкритих бюджетів закладів освіти презентують на OPEN DATA FORUM

Сер 10, 2016

8-9 вересня 2016 у Херсонській міській раді пройде Другий регіональний OPEN DATA FORUM.

II OPEN DATA FORUM ставить на меті презентувати громаді Херсонщини можливості використання відкритих державних даних у різних сферах життєдіяльності задля підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості регіонів, а також стимулювання відкритості влади. Під час Форуму буде презентовано ПЕРШУ В УКРАЇНІ ОНЛАЙН СИСТЕМУ ВІДКРИТИХ БЮДЖЕТІВ МІСЬКИХ ШКІЛ ТА БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ БАТЬКІВ, що впроваджуватиметься у школах міста.

Минулого року цей Форум відвідали із докладами представники таких організацій та компаній, як Google Ukraine, Американські Рад з Міжнародної освіти, Британська Рада, Програма розвитку ООН в Україні, Центр політичних студій та аналітики, профільні державні установи та комунальні заклади міста.

Цього року в 2 рази більше спікерів – ще більше можливостей для локальних громад.

Організатори запрошують до участі у Форумі громадські організації, IT-компанії, державні та комунальні установи, ЗМІ та просто активних громадян в якості слухачів, спікерів чи партнерів заходу. Реєстрація відкрита до кінця серпня за посиланням: http://bit.ly/ks-ODF

Якщо у вас є успішні кейси щодо впровадження сучасних інформаційних технологій у сфері відкритих даних, прозорості влади чи інвестиційного розвитку регіону, ви можете презентувати їх під час Форуму. Якщо ви готові підтримати захід інформаційно, технічно, фінансово чи іншим способом, ви матимете можливість стати партнером, про вас буде включена інформація в усі роздаткові матеріали заходу та зможете розмістити свої банери, стенди на Форумі.

Організаторами Форуму виступають Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання», Херсонська громадська організація «Центр досліджень суспільства» за підтримки Херсонської міської ради.

Партнери заходу: Фонд громади міста Херсон «Захист», Заміський центр «Чайна тиша»

Всі запитання можна направляти на емейл: office@fundunion.org, або по телефону: +380999428115.

Деталі заходу та програма будуть доступні на сайті:

http://odf-2016.fundunion.org/

Наші останні новини