Друзі нашого Фонду з британської організації «Голос України в Уельсі» (знайомтеся на https://www.facebook.com/ukraine.wales/) знов провели благодійну акцію на допомогу херсонському реабілітаційному центру для дітей (у минулому він називався обласний дитячий притулок). Надіслали також памперси для стареньких у хоспісі.Фонд отримав Новою поштою груз загальною вагою майже 100 кг. Наразі йде робота з сортирування та підготовки до передачі подарунків діткам та невиліковно хворим стареньким людям. Слідкуйте за нашими новинами )))
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)