Сьогодні, 14 листопада о 14.00 у конференцзалі Херсонської обласної державної адміністрації відбудеться круглий стіл «Реалізація Національної стратегії підтримки громадянського суспільства в Херсонській області: виклики міжсекторальної взаємодії ». Учасники – члени Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України, члени Координаційної ради при Херсонській обласній державній адміністрації, представники громадянського суспільства та влади, журналісти місцевих ЗМІ.
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)