Вебінар “Адвокація на місцевому рівні”

Чер 22, 2017

22 червня з ініціативи Фонду громади міста Херсон «Захист» відбувся вебінар на тему: «Адвокація на місцевому рівні».

Його провів Максим Єлігулашвілі, фахівець у сфері адвокації та діалогу, експерт Фонду «Захист», координатор напрямку неформальної освіти Української Гельсінської спілки з прав людини, Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Учасниками вебінару стали активісти неурядових організацій з різних регіонів України. Вони ознайомилися з успішними практиками проведення адвокасі-кампаній; дізналися, як спланувати та реалізувати адвокаційну діяльність, враховуючи наявні організаційні ресурси та різнобічні фактори, які впливають на проблемну ситуацію.

Особливу увагу Максим Єлігулашвілі приділив питанням, пов’язаним із пошуком партнерів для ефективної адвокації на місцях, можливостям консолідації зусиль усіх зацікавлених сторін (громадськості, влади, бізнесу, ЗМІ) для розв’язання нагальних проблем у громаді.

Вебінар відбувся у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює  ГО Центр «Жіночі перспективи», у Херсонській області його впроваджує БО «Фонд громади міста Херсон «Захист».

Технічна підтримка у проведенні вебінару надана Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Наші останні новини