Пандусу на сходинках до театру БУТИ!

Вер 15, 2017

Все розпочиналося з того, що херсонець з інвалідністю на візку якось ще у 2014 році нам сказав: “Люблю театр, але він мені недоступний”. А тут розпочалася війна, й додому стали повертатися хлопці на інвалідних візках… Й правління Фонду вирішило подолати цю проблему у громаді , зробивши театр доступним для маломобільних людей. А це не тільки люди на інвалідних візках. Це й люди з порушенням опорно-рухового апарату, старенькі з паличками, маленькі дітки…

Тоді, у 2015 році, Фонд «Захист», підтриманий благодійними внесками херсонців, встановив на сходинках у холі обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша електропідйомник для людей з інвалідністю. Вартість підйомника становила 49 тисяч грн. Але проблемним для доступу таких херсонців у театр залишився пандус на вуличних сходинках, скористатися яким колясочники могли тільки за допомогою двох помічників.

Фонд має принцип робити все системно та з результатом. Тож 15 вересня 2017 року стартував другий етап проекту Фонду громади Херсона “Захист” “ТЕАТР, ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ВСІХ”, який буде здійснюватися у партнерстві Фонду та театру. Будівельні роботи з демонтажу та будівництву нового пандусу виконають відповідні служби самого театру. У результаті буде побудовано новий сучасний пандус, який відповідатиме усім вимогам.


Проект на благодійних засадах виконав відомий херсонський архітектор Михайло Вустянський. Кошторис витрат розробив у 2016 році на благодійних засадах «Херсонрембудтрест». За цінами 2016 року витрати на будівельні матеріали складали 47500 грн., тобто сума витрат за цьогорічними цінами складе приблизно 52 тисячі грн.


Фонд «Захист» має стартові гроші для початку реконструкції – 20 тисяч грн., за які наразі придбані матеріали першої необхідності для початку робіт.

Сьогодні,15 вересня, розпочалися роботи з демонтажу старого пандусу.
Ти із задоволенням відвідуєш спектаклі? Підтримай тих, хто не в змозі дістатися театру!

Фонд «Захист» закликає херсонців – ПІДТРИМАЙТЕ будівництво нового сучасного пандусу, вкинувши благодійну пожертву до скриньки у холі театру, або перерахуйте її на розрахунковий рахунок Фонду:

Отримувач: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “ФОНД ГРОМАДИ МІСТА ХЕРСОН “ЗАХИСТ”
ПАТ Банк „Інвестицій та заощаджень“
МФО 380281
Рахунок N 260058034601
ЄДРПОУ : 26347439
Цільове призначення – благодійна допомога на пандус в театрі.

Наші останні новини