обговорення законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання статусу депутатів місцевих рад»

Жов 26, 2017

25 жовтня відбулася цікава розмова за круглим столом з обговорення законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання статусу депутатів місцевих рад», організована Фондом громади Херсона «Захист». 


Її учасниками стали херсонці з числа громадських діячів, вчених херсонських ВНЗ, депутатів обласної, міської та районних у місті рад, юристів, журналістів. У круглому столі взяли участь представники Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Ірина Ляшко, головний консультант секретаріату Комітету, та Лідія Шкуріна, позаштатний консультант Комітету. 


Присутні обговорили актуальні питання, пов’язані із законодавчим унормуванням питань стосовно посилення відповідальності депутатів перед виборцями, удосконалення процедури їх відкликання за народною ініціативою, визначення шляхів інформування членів громади про діяльність обранців тощо.


Результатом активної дискусії та відвертого обміну думками стало напрацювання цілого ряду пропозицій та зауважень до законопроекту, які найближчим часом будуть узагальнені і передані для розгляду в профільному парламентському комітеті.

Наші останні новини