До проведення кампанії в Херсоні вже приєдналося майже 30 організацій та ініціативних груп, більшість з яких входять до складу громадської коаліції «Херсон – територія, вільна від насильства».
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)
zahyst.ks@gmail.com
До проведення кампанії в Херсоні вже приєдналося майже 30 організацій та ініціативних груп, більшість з яких входять до складу громадської коаліції «Херсон – територія, вільна від насильства».