член Правління Фонду – народний артист!

Вер 14, 2018

Сьогодні на урочистій сесії Херсонської міської ради до 240-річчя Херсона відбулася церемонія вручення Знаку та посвідчення Народного артиста України ГОНОБОЛІНУ ОЛЕКСАНДРУ ЧАРЛЬЗОВИЧУ, члену Спілки композиторів України, Почесному громадянину Херсона.

Ми пишаємося , що пан Гоноболін є членом правління нашого Фонду й вже багато років разом з нами, командою Фонду громади Херсона “Захист”, творить добрі діла в нашій громаді.

Пан Гоноболін – патріот України, громадський діяч, благодійник, який систематично проводить благодійні концерти, завдяки яким, наприклад, оновлено медичну апаратуру у реанімаційному блоці пологового відділення обласної лікарні. Він – ініціатор та організатор дитячого щорічного фестивалю юних скрипалів «Натхнення», який проводиться у Скадовську. Олександр Чарльзович – людина з активною життєвою позицією й не замикається виключно на власній творчості, яка напрочуд при цьому насичена й повна вагомих здобутків.
У 1975 році пан Гоноболін був артистом оркестру оперної студії Київської державної консерваторії ім. П.І.Чайковського. У1977 році завоював 1 місце на Українському конкурсі скрипалів у м.Києві. З 1986 по 1992 рр. працював головним диригентом Камерного оркестру «Капріччіо» Миколаївської обласної філармонії. З 1980 року Гоноболін О.Ч. працював солістом вищої категорії Херсонської обласної філармонії.
У 1989 р. був удостоєний звання «Заслужений артист УРСР».
Починаючи з 1992 року з сольними концертами побував у багатьох країнах Європи, грав у найбільших концертних залах України. Часто запрошується для участі у відомих музичних конкурсах України в якості члена журі.
Олександр Чарльзович – член Національної Спілки композиторів України. Він створив понад 300 творів, багато з яких увійшли до репертуарів виконавців України та інших країн. Видавництвами «Музична Україна» та «LCEditions» видано його твори. Музичною асоціацією Франції твори О.Гоноболіна рекомендовано до виконання на іспитах в музичних закладах країни. Він є автором численних збірок для скрипалів та віолончелістів дитячих музичних шкіл. Його твори – обов’язкові для виконання у багатьох музичних конкурсах України. Він – автор музики до більш як 50 спектаклів Херсонського обласного музично-драматичного театру, Миколаївського та Херсонського театрів ляльок, спектаклів угорського театру м.Залаегерсег. На його «Баладу» (пам’яті жертв холокосту) відзнято документальний фільм у Ізраїлі.
Пан Гоноболін є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів композиторів. У 2013 р. став Дипломантом міжнародного конкурсу композиторів у Санкт-Петербурзі, а у 2015 р.- Лауреатом престижного міжнародного конкурсу композиторів у Німеччині, у 2016 р. – Лауреатом конкурсу композиторів в Південній Кароліні (США), а у 2017 р. – Лауреатом Всеукраїнського конкурсу композиторів “Срібний вік».
Завдяки своїй наполегливості, високому професіоналізму, майстерності, творчому підходу до справи О.Ч. Гоноболін заслужено знаходиться серед лідерів музичного і культурного життя України. 23 серпня 2018 року до Дня Конституції України Указом Президента України йому присвоєно високе звання Народний артист України.

Наші останні новини