Запрошуємо волонтерів до участі в Регіональній лідерській програмі в рамках кампанії #RespectUA

Лют 21, 2019

Програма розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні (ПРООН) та Міжнародний центр перспективних досліджень запрошують громадських активістів та людей доброї волі до співпраці в рамках Комунікаційної кампанії з просування толерантності в Україні #RespectUA.

Метою проекту є  зменшення поляризації суспільних настроїв в Україні та посилення діалогу серед різних соціальних груп на національному та локальному рівнях.

Детальніше про кампанію можна дізнатися тут.

Місією Регіональної лідерської програми є просування цінностей взаємоповаги та порозуміння в Україні, а також підтримка Цілей сталого розвитку.

Волонтери, котрі пройдуть відбір до участі в цій програмі, отримають статус «регіональних лідерів порозуміння» і долучаться до офіційної волонтерської команди ПРООН в Україні.

Завданням Регіональної лідерської програми є налагодження взаємодії між посланцями толерантності національного рівня та лідерами порозуміння регіональної мережі, що дозволить забезпечити ефективну комунікацію щодо поваги до прав і свобод людини, цінностей соціальної єдності та полілогу в регіонах України.

Програма регіонального лідерства передбачає проведення низки мистецьких, літературних та спортивних акцій в рамках регіональної мережі задля залучення до дискусії якомога ширшого кола людей із різних соціальних груп.

Лідерство порозуміння – це шлях ваших можливостей!

У нашій команді для вас стануть доступними:

  • залученість до комунікаційної кампанії з підтримки толерантності в Україні #RespectUA;
  • підтримка Ваших ініціатив із просування цінностей толерантності на регіональному та національному рівнях;
  • можливість проходження тренінгу в Києві за участі експертів та посланців толерантності ПРООН в Україні, які стануть менторами для регіональних лідерів порозуміння;
  • участь у заходах проекту (дискусіях, лекціях, воркшопах тощо);
  • знайомство і можливості для співпраці з лідерами думок та відомими українцями, які є посланцями толерантності ПРООН в Україні;
  • можливість росту в рамках регіональної мережі активістів ПРООН в Україні.

Відгукніться, якщо ви:

  • цікавитеся діяльністю ПРООН в Україні;
  • поділяєте цінності взаємоповаги, інклюзивного діалогу, підтримуєте боротьбу з дискримінацією за расовою приналежністю, віком, станом здоров’я тощо;
  • захоплюєтеся соціально важливими темами і проектами, що, зокрема, стосуються прав людини, боротьби з дискримінацією, просування цінностей взаємоповаги.

Для того, щоб стати регіональним лідером порозуміння, надішліть резюме та/або лист у довільній формі, в якому вкажіть, чому ви зацікавлені в тому, щоб стати регіональним лідером порозуміння ПРООН в Україні.

Станьте лідерами порозуміння! Долучіться до змін вже сьогодні!

Надсилайте резюме та листи на адресу: office@icps.com.ua.

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером:

(068) 831 94 69.

Наші останні новини