15-16 березня Фонд громади Херсона “Захист” шляхом мозкового штурму визначав свою стратегію на три наступні роки.
Ми ще раз впевнилися, що обраний нами шлях – вірний, що ми розуміємо свою місію, що треба змінюватися у відповідности до вимог часу. А головне – команда Фонду спроможна бути корисною громаді , й вона до цього готова!
У квітні презентуємо Стратегічний план Фонду до 2022 року громаді Херсона!
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2019/03/2-1.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2019/03/1-1.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2019/03/4.jpg)