![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2019/05/в-машине-1.jpg)
14 травня Фонд громади Херсона «Захист» у партнерстві з місцевим бізнесменом, членом виконавчого комітету Херсонської міської ради Садіяром Мамедовим передав гуманітарну допомогу двом відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2019/05/Кресло-митое.jpg)
Відтепер у пологовому відділенні використовуватимуться новенькі американські гінекологічне крісло, два оглядових столи та стійки з дисплеями для виміру показників життя, а у відділенні щелепо-лицевої хірургії – стоматологічне крісло.