Голова правління Фонду громади Херсона «Захист» Лариса Польська отримала титул «Мама року» в номінації «Мама добре серце».
Відповідну відзнаку їй було вручено 17 травня під урочистої церемонії нагородження «Мама року», яку вже четвертий рік поспіль у нашому місті проводить громадська організація «Мама UA».
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2019/05/60461614_2316067985120577_7741595391883214848_n.jpg)
Почесною нагородою Ларису Михайлівну відзначено за активну благодійну діяльність на чолі Фонду «Захист» для допомоги дітям усієї херсонської громади, які потребують медичної та соціальної підтримки.