У Херсоні презентують конкурс U-Inn 2.0 RELOAD

Чер 4, 2019

12 червня у Херсоні відбудеться презентація програми розвитку молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) “Перезапуск місцевої демократії”.

Захід організовує «Фонд громади міста Херсон «Захист».

На вас очікують інтерактивна дискусія з інноваторами та інноваторками, багато спілкування, мережування та ідей. І найголовніше – презентація нового сезону програми розвитку молодіжних інновацій U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy).

Ви дізнаєтесь, як із користю провести літо, отримати більше знань про демократичні процеси і як можна на них впливати, як планувати і реалізовувати проекти, а також як виграти 200 тисяч гривень на реалізацію ідеї, яка має допомогти перезапустити місцеву демократію у громаді!

Презентація конкурсу відбудеться 12 червня о 16-й годині в Креативному просторі HubWay (вул.Перекопська 151/4).

На захід запрошуються представники/ці громадських організацій, активіст/ки, молодь, стартапи, розробник/ці, всі, кому цікава тема інновацій, демократії, громадської участі.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням: 
 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-2osgSGCYM_22hp6KNsFbvcOx3Gjmo_avDWxvRWhotEdDfA/viewform

Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”.

Деталі про ініціативу за посиланням – https://uinn.org.ua/

Наші останні новини