Візит Першого секретаря Посольства Японії в Україні до Музиківського ліцею

Вер 26, 2019

ПРЕС-РЕЛІЗ
Візит Першого секретаря Посольства Японії в Україні до Музиківського ліцею з метою моніторингу ефективності проекту, реалізованого Фондом громади Херсона “Захист” в межах грантової програми «КУСАНОНЕ» Уряду Японії

Дата: 27 вересня 2019 року, 12:00-13:00
Місце: КЗ «Музиківський ліцей», вул. 40 років Перемоги 12, с.Музиківка

Уряд Японії надав фінансову допомогу у розмірі 83 171 дол. США для Проекту покращення навчальних умов у школах Білозерського району на заміну вікон та дверей в Інгулецькій та Музиківській загальноосвітніх школах (тепер Музиківський ліцей).
27 вересня 2019 року Перший секретар Посольства Японії в Україні ВАКУІ Ацуші прибуде до Музиківського ліцею із метою ознайомлення із результатами реалізації проекту та урочисто передати каталог виконаних ремонтних робіт представникам дошкільних навчальних закладів та місцевої громади.
У співпраці з благодійною організацією «Захист» у 2015 роцу за кошти уряду Японії в Музиківській ЗОШ було замінено 179 старих дерев’яних вікон та 91 дверних блоків на металопластикові, а Інгулецькій ЗОШ було замінено 89 вікон та 14 дверей.
В результаті проекту було створено належні умови функціонування шкільних закладів, необхідних для збереження і зміцнення здоров’я дітей, завдяки чому збільшилась внутрішня температура повітря взимку в середньому на 4°С та зменшився рівень захворюваності дітей. Вторинним результатом проекту є покращення енергоефективності приміщень.
Проект було реалізовано в межах Програми безвідплатної допомоги Уряду Японії «КУСАНОНЕ», яка має на меті розвиток мирного суспільства, де жодна особа не залишена поза увагою у будь-якому куточку світу. Неприбуткові організації можуть взяти участь у конкурсі для отримання гранту, заповнивши форму заявки, що розміщена на сайті Посольства www.ua.emb-japan.go.jp
Починаючи з 2002 року в Україні в межах програми КУСАНОНЕ реалізовано 138 проектів, включаючи вищезгаданий, на суму понад 9,8 млн. дол. США у галузях охорони здоров’я, освіти, соціального добробуту тощо.
Цей грант є частиною Офіційної Допомоги Розвитку Японії Україні. З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд.дол. США.


Учасники:
Японська сторона:
ВАКУІ Ацуші, Перший секретар Посольства Японії в Україні
БУШМА Анна, координаторка проектів Кусаноне

Українська сторона:
СЛАВИЧ Василь, директор Музиківського ліцею
ВЕСЕЛЬСЬКА Олена, директор Інгулецької ЗОШ
ЛЕЙБЗОН Олександр, Музиківський сільський голова
ПОЛЬСЬКА Лариса, голова правління БО «Фонд громади міста Херсон «Захист», координаторка проекту

Наші останні новини