В Херсоні пройшов ІІ блок навчання за проєктом “Жінка у політиці – зміни в країні!”

Лют 5, 2020

2 – 4 лютого у Херсоні відбулося навчання жінок-лідерок із Миколаївської та Херсонської областей, які мають намір балотуватися на наступних місцевих виборах.

Протягом трьох насичених днів вони розглядали виборче законодавство, вивчали структуру та наповнення виборчої кампанії, визначали її цілі, плани та необхідні ресурси, аналізували округи, знайомилися зі специфікою формування виборчих штабів.

З учасницями також розпочали роботу менторки – п’ять авторитетних лідерок, які допомагатимуть жінкам у саморозвитку, реалізації власних ініціатив у громадах та підготовці до виборів. В останній день навчання учасниці долучилися до діалогової зустрічі з лідерками і лідерами у місцевому самоврядуванні, а також взяли участь у панельній дискусії за участю експерток та експертів з виборчого законодавства і політтехнологій. На зустріч із учасницями проекту була запрошена депутатка Херсонської обласної ради

Тетяна Гасаненко. Ось як вона прокоментувала знайомство з ними:

«Мала велике задоволення – спілкування з жінками, які небайдужі до життя, до змін, що відбуваються у суспільстві. Це була взаємна мотивація!»

Також своїми враженнями поділилась громадська журналістка, учасниця проєкту Світлана Гарилів

” Проблема нерівномірної представленості жінок і чоловіків в органах влади існує. Потрібно більше мотивованої агітації для жінок.” Проект «Жінка у політиці – зміни в країні!» реалізує Фонд громади Херсона «Захист», з метою активізації жінок та залучення їх до участі у виборах.

Ініціатива підтримується в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Наші останні новини