![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2020/05/2304.jpg)
З рахунку Спецфонду “СтопВірус” придбано на суму 119 990 грн. та сьогодні передано обласній інфекційній лікарні п’ять моніторів пацієнта HEACO G3D. Дотепер там був усього один й при тому – ну дуже!!! старенький.
Три монітори придбано за рахунок благодійного внеску ТОВ “АСКОНА-ПІВДЕНЬ” ТМ Anserglob Olga Zagrebelna і два монітори – за рахунок допомоги Isar Ednannia.
Медики інфекційної лікарні безмежно вдячні за дієву підмогу у дуже потрібній, особливо сьогодні , медичній техниці.
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2020/05/2304-2.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2020/05/2304-3.jpg)