![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/155801732_6713965052046108_8321892145194936786_o.jpg)
Знаково, що командний “мозковий штурм” щодо стратегічних планів Фонду громади Херсона “Захист” на наступні три роки співпав з Днем третього сектору, який вперше відзначили на міжнародному рівні у 2014 році в Гельсінкі.
Саме у Всесвітній день громадських організацій команда Фонду проаналізували здобутки та досягнення у різних сферах нашої діяльності, прогалини і недоліки та накреслили плани на майбутні три роки.
Діяльність організацій громадянського суспільства повинна бути вимірюваною, тому під час стратегічної сесії ми проаналізували наші цінності, позиціонування організації в громаді, цільові групи.
Стратегія – не догма: ми зіштовхнулися з новими викликами, спричиненими в основному COVID-19, на які маємо реагувати! Тож накреслили нові напрямки роботи, проаналізували свої сьогоднішні можливості і оновили місію. Попереду доопрацювання Стратегії та винесення її на затвердження Загальних зборів.
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/154953919_6713965388712741_1916166623189368296_o-300x200.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/155570310_6713965642046049_1144751734748810219_o-300x200.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/155801791_6713966122046001_5224091479365227913_o-300x200.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/155932971_6713966572045956_8319645661500657147_o-300x200.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/155999528_6713965865379360_5980364391867379135_o-300x200.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/156006694_6713966285379318_5993596629560578713_n-300x241.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/156023551_6713966768712603_3693121847659839804_o-300x200.jpg)
Стратегічна сесія проведена Благодійною організацією «Фонд громади міста Херсон «Захист»