![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-—-kopyya-2-557x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/04/3-—-kopyya-—-kopyya-1024x683.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/04/4-—-kopyya-1024x683.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/04/5-—-kopyya-1024x683.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/04/6-—-kopyya-1024x683.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/04/7-—-kopyya-1024x683.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/04/8-—-kopyya-1024x683.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/04/9-111-685x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/04/10-1024x931.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/04/11-—-kopyya.jpg)
Оволодіти інструментами дистанційної командної роботи нас підштовхнула пандемія ,яка стала випробуванням на міцність для спроможності ОГС пристосовуватися до кризових обставин.
Тож відсьогодні наш проєкт “Інституційний розвиток – у відповідь на виклики, пов’язані з епідемією COVID-19” вступив у активну фазу: команда Фонду громади Херсона “Захист” за допомогою експертів високого рівня розпочала оволодіння інструментами Google та Microsoft для ОГС. Дякуємо Pact за підтримку нашої ідеї!
Тож ми розпочали навчальну програму з оволодіння інстументами дистанційної роботи.
Які враження? Ось деякі з висловлювань в кінці сесії її учасників та учасниць –
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
Тренінг проводиться Благодійною організацією «Фонд громади міста Херсон «Захист»