![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210927_120746-scaled.jpg)
Хлопці та дівчата з Чаплинської “Школи Миру” здобули нові знання та навички у дводенному тренінгу “Соціальне згуртування”. Допомогла школярам в цьому досвідчена тренерка Оксана Михайленко
Це вже другий тренінг для школярів в рамках проєкту “Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню” тому вони більш впевнено долучались до активностей та вправ тренерки.
Захуід сприяє розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.
Проєкт “Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню” реалізується Благодійною організацією Фонд громади міста Херсон «Захист» та Всеукраїнською громадською організацією “Поруч” у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин ifa, що фінансується Міністерством Закордонних Справ Німеччини у рамках програми фінансування zivik.“
#ChildFundDeutschland #Poruch #ZakhystKherson
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/изображение_viber_2021-09-29_09-43-51-679.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/изображение_viber_2021-09-29_09-43-40-549.jpg)