![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211217_120840-2-scaled.jpg)
17 грудня передали фруктові подарунки діткам, які наразі – на стаціонарному лікуванні в Херсонської обласної дитячої лікарні.
Напередодні Дня Святого Миколая оголосили збір фруктів, для діток, які перебувають на стаціонарному лікуванні у онко-гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні!
Радіємо, що до нашої акції долучились не лише херсонці, але й наші друзі з інших регіонів!
Завдяки такій активності змогли зібрати набагато більше фруктів, ніж було потрідно для діток з гематологічного відділення, тому вирішили порадувати смачними подарунками ще 22 дитини, які перебували у травматології!
Щиро дякуємо дарувальникам, з яких першою стала херсонська журналістка Олена Пімєнова!
Долучилися зі щедрими подарунками Ігор Козлов, Алена Ротова, Віталій Белобров, Олександр Кобець, Артур Херувимов (Київ), Анна Чернявська зі своїми колегами з обласної прокуратури, дітки з Хрестівської школи, а святкові пакети нам надійшли з Києва з фірми “Гуллівер” від Ольги Лисенко!
Разом ми з вами подарували святковий настрій хворим діткам!
Всіх – з прийдешнім Днем Святого Миколая. Будьмо добрими!
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/12/FB_IMG_1639833747521.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/12/Дизайн-без-назви.png)