Сто родин отримали фінансову допомогу у розмірі 3400 грн
за гуманітарною програмою “Рятуємо разом. Херсон” від Фонд громади міста Херсон “Захист”.
З початку роботи (10 березня) за цією програмою вдалося з надати таку допомогу СТА херсонським багатодітним сім’ям, у яких ростуть дітки з інвалідністю та мають дорослих членів сім’ї – інвалідів дитинства
– на загальну суму 340 000 грн.
![🎯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9/1.5/16/1f3af.png)
![💓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbf/1.5/16/1f493.png)
Готовий і ти взяти участь?
– приймаємо онлайн вашу ПРИВАТНУ благодійну допомогу через кнопку «Зроби пожертву» на сайті Фонду (просто натисни на картинку «руки з серцем» й постав свої ПІБ та призначення платежу «Рятуємо разом») — http://zahyst.ks.ua
– або перерахуванням ВІД ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ за реквізитами:
Отримувач – БО «ФГМХ «Захист»
р/р UA683052990000026007041101328
МФО 352479
АТ КБ «Приватбанк»
Призначення платежу – «Рятуємо разом»