В останні дні жовтня 2022 р. Фонд громади міста Херсон “Захист” отримав з Південної Африки від Глобального фонду для фондів громад (GFCF – Gross Fixed Capital Formation) 17900.00 USD.
У січні ми завершили витрати цієї суми.
Дякуємо GFCF від усіх ![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1.5/16/32_20e3.png)
![7️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1.5/16/37_20e3.png)
родини з дітьми різних міст, селищ і сіл Херсонщини, у яких підростає 527 дітей, в тому числі -з інвалідністю та немовлят!
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1.5/16/32_20e3.png)
![7️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1.5/16/37_20e3.png)
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
На жаль (і я вже про це писала) західні банки-кореспонденти заблокували надходження валютних донатів благодійним і громадським організаціям, зареєстрованим в Херсоні. Тож для продовження допомоги дітям Херсонщини можемо розраховувати тільки на допомогу українців(((
Заяв на допомогу не меншає… Сьогодні найпростіше зробити онлайн посильний тобі внесок так – натисни на кнопку “пожертвувати” (картинка – руки з серцем) на нашому сайті і ТВОЯ допомога терміново надійде на рахунок ДОПОМОГИ – і терміново буде відправлена діткам на банківські картки одного з батьків https://zahyst.ks.ua