Допомога діткам Херсонщини настільки важлива, що нас наразі підтримали два вагомих всеукраїнських сайта – “Українська правда” і “NV”, розмістивши банери з посиланнями на можливість робити донати в гривні, доларах і євро за посиланням
ДОЛУЧАЙТЕСЯ!!!
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/330924158_726914838995238_8443839020955433183_n.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/331301250_566394661880243_6109814723275651841_n.jpg)
zahyst.ks@gmail.com
Допомога діткам Херсонщини настільки важлива, що нас наразі підтримали два вагомих всеукраїнських сайта – “Українська правда” і “NV”, розмістивши банери з посиланнями на можливість робити донати в гривні, доларах і євро за посиланням
ДОЛУЧАЙТЕСЯ!!!