ДЕХТО, особливо з тих, хто подав заяви на допомогу, навіть не розуміють, яку виснажливу роботу здійснює команда Фонд громади міста Херсон “Захист” з пошуків фінансування для цієї допомоги діткам Херсонщини(((
Приватних благодійників меншає, і ми розуміємо – люди виснажені. Тож звертаємося до бізнесів, громадських організацій і міжнародних донорів, тому маємо результати значні.
Сьогодні велику подяку висловлюємо українській громадській організації Isar Ednannia! За результами її допомоги ми змогли надати підтримку у 2200 грн. ![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1.5/16/32_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t74/1.5/16/30_20e3.png)
родинам Херсонщини, у яких підростає 508 дітей.
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1.5/16/32_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t74/1.5/16/30_20e3.png)
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/1.5/16/33_20e3.png)
Д Я К У Є М О!!!
На рахунку допомоги залишилося коштів максимум на 20 родин з дітьми навіть не уявляєте від кого))) – від бізнесу з Малайзії (Куала-Лумпур). Але про них – трохи згодом.
Тож скоріш за все маємо загрозу зупинитися
! А благання батьків з деокупованих і окупованих громад надходять щодня!!!
![😩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tee/1.5/16/1f629.png)
ДОПОМОЖИ ДІТКАМ ХЕРСОНЩИНИ!!!
![💞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1.5/16/1f49e.png)
![💞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1.5/16/1f49e.png)