Дякуємо, Isar Ednannia!

Лют 17, 2023

ДЕХТО, особливо з тих, хто подав заяви на допомогу, навіть не розуміють, яку виснажливу роботу здійснює команда Фонд громади міста Херсон “Захист” з пошуків фінансування для цієї допомоги діткам Херсонщини(((
Приватних благодійників меншає, і ми розуміємо – люди виснажені. Тож звертаємося до бізнесів, громадських організацій і міжнародних донорів, тому маємо результати значні.
Сьогодні велику подяку висловлюємо українській громадській організації Isar Ednannia! За результами її допомоги ми змогли надати підтримку у 2200 грн. 2️⃣0️⃣3️⃣родинам Херсонщини, у яких підростає 508 дітей.
Д Я К У Є М О!!!
На рахунку допомоги залишилося коштів максимум на 20 родин з дітьми навіть не уявляєте від кого))) – від бізнесу з Малайзії (Куала-Лумпур). Але про них – трохи згодом.
Тож скоріш за все маємо загрозу зупинитися 😩! А благання батьків з деокупованих і окупованих громад надходять щодня!!!
ДОПОМОЖИ ДІТКАМ ХЕРСОНЩИНИ!!!
💞найпростіше зробити онлайн посильний тобі внесок так – натисни на кнопку “пожертвувати” (картинка – руки з серцем) на нашому сайті і ТВОЯ допомога терміново надійде на рахунок ДОПОМОГИ – і терміново буде відправлена діткам на банківські картки одного з батьків https://zahyst.ks.ua
💞можна зробити ондайн пожертву через спеціально створену краутфандінгову сторінку на допомогу діткам Херсонщини на сайті Національної мережі локальної філантропії (тут можливість зробити донаті у гривні, доларах і евро)

Наші останні новини