Сьогодні, 21 березня 2023 р., голова правління Фонду Лариса Польская та голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін підписали Меморандум про співпрацю і взаємодію між Херсонська обласна державна адміністрація і Фонд громади міста Херсон “Захист”
Метою Меморандуму є співпраця та консолідація зусиль у сфері підтримки життєзабезпечення населення деокупованих громад Херсонщини, забезпечення їх прав та інтересів, захисту, безпеки і благополуччя, подолання наслідків військової агресії російської федерації проти України.
Ми, команда Фонду обіцяємо, що наші спільні дії будуть прозорими, публічними та підзвітними!
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)