Сідловий тягач FORD TRUCSKS, трал та шорний причіп до нього, які Фонд громади міста Херсон “Захист” придбав за донати, які ви, люди, надавали, працюють! Тралом перевозили, наприклад, трансформатори в Херсон, важку техніку в проблемні громади, причіп, наприклад, працює на перевезення гуманітарної допомоги херсонцям…
Ми завжди з вами і дякуємо вам за довіру! Все – чесно, відслідковуємо використання і звітуємо
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/408990772_743222171172227_6663481841657816104_n-1024x768.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/363298658_663109005850211_5973012899110700082_n-1024x768.jpg)